Základná škola s materskou školou, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá

Lyžiarsky výcvik 2023

Hurá lyžiarsky! Skríkli sme v pondelok ráno, keď sme odchádzali do lyžiarskeho strediska Biele vody – Mlynky. Sprevádzali nás Mgr. Jozef Šajša, Mgr. Marianna Kalmanová (naša triedna pani učiteľka) a PaedDr. Gabriela Kanošová. Boli to tí najlepší inštruktori, akých sme mohli mať. Mnohí z nás lyžovať ešte nevedeli, no s ich pomocou sa to naučili dobre a rýchlo. Tí, ktorí vedeli lyžovať, sa zlepšili a tí, čo sa nevedeli lyžovať alebo sa báli, sa naučili základy lyžovania a šlo im to tiež perfektne. Lyžovali sme 6 hodín denne. Večer sme boli všetci spolu na izbe, púšťali sme si hudbu, rozprávali sa a srandovali sme. Hrávali sme aj ping-pong a stolný futbal. Lyžiarsky sme si veľmi užili a spoznali sme aj nových kamarátov z Rimavskej Soboty. Máme veľa nových zážitkov. Veľká vďaka patrí hlavne našim úžasným učiteľom. Ďakujeme!

Viktória Gažúrová, 7.A