Deň detí tento rok oslávili naše dievčatá z piateho až deviateho ročníka turnajom vo vybíjanej, ktorý sa konal v telocvični. V tomto roku proti sebe nastúpilo 5 družstiev. Hralo sa systémom každý s každým, v hracom čase 1×10 minút. Za víťazstvo sa pripisovali 2 body, za remízu 1 bod pre jednotlivý tím. Po urputnom boji sme spočítali všetky body a určili toto poradie: na 3. mieste sa umiestnili žiačky 7.B triedy, 2. miesto patrilo hráčkam zo 6.A+7.A a víťazstvo si zaslúžene so ziskom plného počtu bodov odniesli minuloročné favoritky, dievčatá z 9.A triedy. Za najlepšiu kapitánku bola vyhlásená Mariana Baksová z 9.A, najlepšou hráčkou v poli bola Gabriela Medvegy z 9.A. Atmosféra počas turnaja bola perfektná a užili si to nielen hráčky, ale aj rozhodca a všetci diváci, ktorí po celý čas vytrvalo povzbudzovali.
Ing. Katarína Kanošová
