Základná škola s materskou školou, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá

Šieste ,,Športové zápolenie“

V poradí už šieste ,, Športové zápolenie“ žiakov 1. stupňa sa uskutočnilo 27. marca 2024. Žiaci svoju bojovnosť a vytrvalosť predviedli v ,,Marcovom prekážkovom behu“. Ich úlohou bolo odbehnúť čo najrýchlejšie 5 okruhov v telocvični, ktoré boli vyznačené farebnými kužeľmi a lavičkami. V každom okruhu museli zvládnuť, nie ľahké, plazenie popod dve žinenky položené na lavičkách.

Výhercami disciplíny sa stali:

1.A: Samuel Harvan, Samuel Pohlod, Rebeka Pokošová

2.A: Matúš Refka

2.B: Nina Šándorová, Veronika Grlačková, Adam Pokoš, Oliver Cibuľa

3.A: Daniel Medvegy, Mário Lukkáč, Somiia Kiryk, Kristína Pavlovská

4.AVanesa Bartošová, Nikolas Šarišský

4.B Olina Grlačková, Dominika Pačajová, Rozália Pokošová, Viktória Pušková

O hladký priebeh súťaže sa postarala Mgr. Ivana Datková, pani asistentka Mária Gandžalová a náš priateľ školy Radko Terek. Gratulujeme všetkým výhercom za výkony a super športovú atmosféru. Hurá do aprílového zápolenia !

                                                                                                      Mgr. Žaneta Holková