Základná škola s materskou školou, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá

32. ročník speváckej súťaže Slávik Slovenska

11. apríla sa našou školou niesol spev ľudových piesní, pretože sa konalo školské kolo súťaže Slávik Slovenska. Súťažilo sa v 3. kategóriách. Najviac zastúpená bola 1. spevácka kategória určená žiakom 1. – 3. ročníka, kde predviedlo svoje spevácke kvality 11 súťažiacich. V druhej kategórii súťažili žiaci 4. – 6. ročníka a 3. kategória patrila už ostrieľaným speváčkam 7. – 9. ročníka.

Výsledková listina:

I. kategória:

  1. miesto Kristián Pinčiar  3.A

2. miesto Rebeka Maťušová 2.A

3. miesto Oliver Šluch 1.A

II. kategória

  1. miesto         Matej Ševc  5.A

2. miesto Marián Bošeľa  5.A

3. miesto Andrej Birka 6.A

III. kategória

1. miesto         Lucia Gandžalová   7.A

2. miesto Viktória Gažúrová   8.A

3. miesto Gabriela Medvegy  7.A

Gratulujeme víťazom a držíme palce v okresnom kole.

Mgr. Ivana Zlúkyová