Základná škola s materskou školou, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá

Divadelné predstavenie Kráska a netvor

Dňa 3. novembra 2022 sa žiaci 2. stupňa vybrali na školský výlet ohľadom divadelného predstavenia do Spišskej Novej Vsi. Už hneď zrána sme sa ponáhľali na zastávku, aby sme si obsadili čo najlepšie miesta v autobuse. Našťastie sa nám to podarilo, usadili sme sa a vyrazili na výlet. Cesta bola dobrá, v autobuse bola super atmosféra, preto nám cesta rýchlo ubehla. Keď sme dorazili do Spišskej Novej Vsi, išli sme do nádherného divadla, kde sme sa pohodlne usadili a sledovali prekrásnu rozprávkovú divadelnú hru Kráska a netvor. Potešilo nás, že sme prišli medzi prvými a usadili nás do lóží, kde sme si vychutnali vynikajúce výkony divadelných hercov. Potom sme sa poprechádzali krásnym námestím, zazvonili sme si na zvončeku prianí, pozorovali historické budovy a dobre sa zabávali. Následne sme sa presunuli do Popradu, do nákupného centra Fórum, kde sme strávili zvyšok voľného času. Cestou naspäť bola tma a tak sme ani nevedeli, ako rýchlo sme sa vrátili. Celou cestou sme si spievali a smiali sa. Na tento výlet nikdy nezabudnem.

Vďaka patrí aj trpezlivým pani učiteľkám Mgr. M. Kalmanovej, Mgr. M. Skladanej a Mgr. M. Krupovej, ktoré nás skoro vždy sprevádzajú na rôznych školských výletoch. Ďakujeme patrí aj pani asistentke Mgr. Natálii Lakandovej, ktorá bola s nami na jej prvom školskom výlete.

Gabika Medvegy, 6.A