Základná škola s materskou školou, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá

Štvrté ,,Športové zápolenie“

Januárové ,,Športové zápolenie“ sa uskutočnilo 30.1.2024. Aj tohto zápolenia sa zúčastnili žiaci 1. stupňa, ktorých baví pohyb. Súťažili len v jednej, ale o to náročnejšej disciplíne. Ich úlohou bolo na povel vybehnúť z jednej strany telocvične na druhú. Na stredovej čiare telocvične ich však čakala ,,Čertica “, ktorej úlohou bolo súťažiacich chytať. Koho Čertica chytila, ten zo súťaže vypadol. Žiaci museli takto zdolať až 30 dĺžok telocvične. Každý jeden súťažiaci, ktorý zdolal všetky dĺžky, sa stal víťazom. Po zdolaní tejto disciplíny čakal na žiakov diplom a sladká odmena.

Víťazi tejto disciplíny:
1. A – Oliver Šluch, Gabriel Pálus, Sofia Tomášková, Abigail Suchánková
2. A – Šimon Polák, Samuel Bošeľa, Simona Anderková, Daniel Kiryk
2. B – Samuel Pohlod, Ján Súkeník, Lucia Súkeníková, Lenka Harvanová
3. A – Martin Jánoška, Daniel edvegy, Solomia Kiryk, Kristína Pavlovská
4. A – Dávid Cibuľa, Martina Súkeníková
4. B – Stanislava Miháliková, Dominika Pačajová

Všetkým víťazom blahoželáme, pretože odviedli super športový výkon. Ďakujeme za pomoc Radkovi Terekovi a Mgr. Ivane Datkovej.
Hurá do februárového zápolenia!

Mgr. Žaneta Holková