Vážení rodičia, vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu s ochorením COVID – 19 v našej obci Vás žiadame o zvýšenú opatrnosť ohľadom prenosu ochorenia. Prosíme Vás, aby ste svoje dieťa v nedeľu večer (pred nástupom do školy po víkende) otestovali antigénovými samotestami, ktoré Vám boli doručené školou. Predídeme tak spoločne možným komplikáciám. Ďakujeme. Riaditeľstvo ZŠ s
OZNAM